Urunk Mennybemenetele

Az esti 19:00 órás szentmisén a CANTATE kórus énekel a Jubiláns házaspárok megáldása ünnepén.

Pünkösd ünnepére, naponta Szentlélekváró kilenced imádsággal készülünk.

Május 26-án, pénteken 17 órakor és május 27-én szombaton 16 órakor a Net-Labor foglalkozások következő alkalmai lesznek a Boldogasszony Házban.

Május 27-én, szombaton Egyházmegyei Családnap Győrszentivánban.

Még várjuk a jelentkezéseket a regisztrációs felületen, a Főapátság honlapján! A program ugyanitt olvasható.

Akik szeretnének részt venni, kérjük mielőbb regisztráljanak!

Aki a Győrszentivánba utazáshoz kérne segítséget, autóban helyet, ezt jelezze a miséző atyának a sekrestyében, vagy írja meg email-ben Ákos atyának. Aki netán emiatt nem jelentkezett még, az is regisztráljon!

Május 28. Pünkösdvasárnap 11.30-kor lesz a bérmálás a templomunkban.

Május 29-én, Pünkösdhétfőn hagyományainkhoz híven újra Egyházközségi Családnapot tartunk.

9:30-kor szentmise.

Meghívott vendégünk Csiszér László, a magyar dicsőítő zene ikonikus alakja, aki 10:30-tól koncertet ad.

A koncerten szeretne minden korosztályt, így a gyerekeket is megszólítani.

12:00-kor ebéd tarisznyából a Boldogasszony Ház udvarán.

13:00-tól gyerek és kézműves foglalkozások.

Gyertek el! Jó lesz!

Apasebek 2023. június

Alapvető elvonulás férfiaknak, férfi nyelven – egy hétvégére.

Múlt hétvégén, egyházközségünkből és a SZBI diákjai, fiataljai közül is szép számmal jelen voltunk

Engenben, a testérvárosi 25 éves jubileumi találkozó ünnepi  programjain.

A partnerkapcsolat nagylelkű vendégszeretetében, sok szép élményében részesülhettünk ez alkalommal is, amelyről néhány gondolat a két város polgármestereinek ünnepi beszédéből:  Pannonhalma – Engen 25 éves testvérvárosi jubileumi találkozó