Soltész Miklós államtitkár úr levele, melyben értesít bennünket, hogy a nyári erdélyi "kirándulás" költségeit 489.000 Ft vissza nem térítendő összeggel támogatja a Miniszterelnökség.

A sportpálya világítására megítélt 250 ezer forintról szóló támogatói levél megtekinthető itt.

Az Amerikai Egyesült Államok Katolikus Püspöki Konferenciájának támogatásáról az értesítés megtekinthető itt. A levél magyar fordítása itt.

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának támogatásáról értesítés itt. A támogatás felhasználásáról (homlokzatfelújítás) tájékoztató itt.

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásáról értesítés itt.

Magyar Falu pályázat Támogatói okirata itt. Értesítés tartaléklistára helyezésről itt. Értesítés a megkapott támogatásról itt. A februárban benyújtott változásbejelentésünket a Magyar Falu Programban a mai napon (2021.06.01.) jóváhagyták, így megvásárolható a grillsütő. A pályázatból bruttó 189.900 Ft-unk maradt. A kiválasztott grillsütő épp ennyibe kerül. A változásbejelentés jóváhagyása itt

2021. áprilisban két pályázatot nyújtott be a pannonhalmi plébánia a Magyar Falu Program keretében:

• egyházi közösségi terek kialakítása kategóriában: a Fő tértől a templomig vezető út egy részének térkövezése és vízelvezetés megoldása
  • egyházi közösségi programokhoz szükséges eszközök beszerzése és közösségszervező személy bérelszámolása (Szabó Gyöngyi 2022. évi bére)

Sajnos mindkét pályázatunk tartaléklistára került, forráshiányra hivatkozva nem kaptunk támogatást. Értesítések itt és itt.

Közösségben segítünk - Magyar Falu program által támogatott projektünk

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. értesítése támogatói döntésről itt.

Beszámoló a megvalósult programról itt.

2022. 01. 03. Egyházi közösségi célú programra nyertünk 100000 Forint támogatást. A Miniszterelnökség levele itt.

Értesítés a támogatásról itt.

2023.01.20. Templomunk főhajójának homlokzati felújítására kapott pályázati támogatásról értesítés itt.

2024.01.29. Egyházi közösségi célú programok 2023. évi támogatása Ministráns táborra benyújtott pályázat elbírálása itt.