MÉCS

2014.09.06.-án, szombaton a MÉCS közösség régiós évnyitója alkalmából lelki napot tartottunk a plébánián. Ákos OSB atya délelőtti előadásának témája a hivatás volt. Ezt kiscsoportos megbeszélés követte. Az ebédszünetben lehetőség volt csendes szentségimádásra a templomban. Délután Mészáros Domonkos atyát hallgattuk, aki a keresztény lelki fejlődés tíz állomásáról beszélt nekünk az alábbi cikk alapján:

A program szentmisével zárult.

Köszönjük a szervezők: Simon Gábor és Zita munkáját.

Közös nyaralásunkról a képek megtekinthetők itt: MÉCS családközösség 2014. Badacsony

A MÉCS országos szervezetéhez tartozó Családközösség a Plébánia felnőtt házaspárjainak közössége. Havonta egyszer, vasárnap délutánonként találkozunk a Boldogasszony Házban közös imára és beszélgetésre.

Családközösségünk Badacsonylábdihegyen töltött egy szép hetet. Képek itt: MÉCS családközösség 2014. Badacsony