Urunk megkeresztelkedése

A hétköznapi szentmisék este 18:00 órakor kezdődnek.

Csütörtökönként a szentmise után félórás Szentségimádás 19:00-ig.

A kedd esti szentmise után 18:30-kor Ákos atyával Bibliaóra a Boldogasszony Házban.

Január 18-25. Imanyolcad a keresztények egységéért.

Január utolsó hétvégéjén (jan.31-febr.2.) a Házas Hétvége katolikus lelkiségi mozgalom lelkigyakorlatot szervez házaspároknak és atyáknak a Bencés Gimnázium Kollégiumában. Bővebb információ itt. Jelentkezés a szervezőknél a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.  címen lehet.

jan. 6.-án, hétfőn özv. Akaró Jánosné, szül.: Halász Anna

13.15-kor gyászmise 14.00 temetés

jan. 9.-én, csütörtökön özv.Szalavics Jánosné, szül.: Harka Ágnes

13.00 temetés  18.00-kor szentmise

jan.14-én, kedden Ress Istvánné, szül.: Vörös Ilona

14:15 gyászmise 15:00 temetés

jan.11-én, szombaton Pardavi János

14:00 gyászmise 15:00 temetés

jan.18-án szombaton özv. Lampert Mihályné, szül: Horváth Terézia Margit

13.15-kor gyászmise 14.00-kor temetés

A Boldogasszony Ház  használati lehetősége Pál atyával történő egyeztetés alapján nyitva áll magánszemélyek, csoportok, közösségek számára  – figyelembe véve a foglalásokat.

A Boldogasszony Ház aktuális foglalási táblázata itt tekinthető meg. (A később jelzett programok csak a Ház bejárati ajtajára kifüggesztett táblázaton szerepelnek - tollal.)

József atyára emlékezünk

Nyugodjon békében! Az Úr ölelje őt magához!

Kérjük, támogassa a Pannonhalmi Egyházmegyét adója 1 % -ával!

2020. szeptember 13-20. között Magyarországon kerül megrendezésre az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus. Ez a változatos, mély lelki élményt és kulturális programokat kínáló esemény közösségbe hívja Európa népeit és a különböző vallási felekezeteket.

Célunk, hogy a keresztény közösségek együtt tudják megélni a szentmisékben, a világ minden tájáról érkező előadók prezentációiban és tanúságtételeiben, hogy az Eucharisztia az egyház életének csúcsa és forrása.

Az esemény weboldala: https://www.iec2020.hu/

A Kongresszus tervezett programja itt.

Regisztráció és egyéni szállásfoglalás: https://www.iec2020.hu/hu/regisztracio

Önkéntes regisztráció: Örömmel várjuk 16 évesnél idősebb segítők jelentkezését: https://www.iec2020.hu/hu/onkentesseg

Templomunk belső tere az elmúlt hónapok munkálatai során megszépült. Hálásan köszönjük mindazok támogatását, akik szervezéssel, két kezük munkájával, anyagiakkal vagy bármilyen más módon hozzájárultak az építkezéshez. A további munkálatokhoz is kérjük híveink támogatását, akár fizikai munkával, akár anyagi vagy más segítséggel.  Számlaszámunk, adataink: Hivatalos adatok

Miserend és rendszeres programok a templomban

Rendszeres programok a Boldogasszony Házban

Felnőtt Bibliaolvasást szervezünk Ákos atya vezetésével, úton levőknek, nyitott szívűeknek. Ezek az alkalmak egy-egy evangéliumi szakasz megbeszéléséből és átimádkozásából állnak.

Minden hónap első és harmadik keddjén a Boldogasszony Házban lesznek ezek az egyórás együttlétek, 20.30 órai kezdettel, hogy a kisgyermekes szülők is részt vehessenek.

Az előkerült 15. stáció, a feltámadás kép hátlapja alatt talált levél.