évközi 23. vasárnap

Gyászmise és temetés:

2014.09.05-én, pénteken temettük id. Papatyi Jenőt.

2014.09.06-án, szombaton Sváb Károlyné, született Laki Annától búcsúztunk.

Keresztelő:

2014.09.07-én, vasárnap a diákmise után kereszteljük Szabó Kálmán és Szabóné Kovács Vera házaspár Zétény és Zalán gyermekeit. A család Péren lakik.

Szeptember 8. hétfő Kisboldogasszony ünnepe (Szűz Mária születésnapja).

Ezen a napon 10.00-kor Szent Mónika imaközösség közös imádsága lesz.

Este a szentmise előtt fél órával rózsafüzért imádkozunk.

Szeptember 11-én csütörtökön szentségimádás lesz a szentmise előtt fél órával, tehát 18.30-kor.

Szeptember 12. péntek Szűz Mária Szent Neve

Ezen a napon ¾ 8-kor (az esti szentmise után) Horváth György - a Barátság parkban magánkezdeményezésre épülő keresztút-műalkotás forma világának megalkotója és sok-sok segítséggel kivitelezője - hív bennünket Jézus megváltó szenvedéséről való közös imádságra. Mindenkit szeretettel várunk.  ( Az időpont az időjárás függvényében változhat! )

Hálásan köszönöm a résztvevőknek a MÉCS családközösség lelki napját itt a Plébánián.

Köszönöm a szervezést Simon Gábornak és feleségének Zitának , valamint a lelki vezetést Ákos és Domonkos atyáknak.

Jövőre ugyanígy augusztus végére tervezzük a MÉCS családközösség lelki napját, melyre szeretettel várjuk a plébánia híveit is!

Szeptember 14-én, jövő vasárnap a Magyar Katolikus Püspöki Kar kérésére minden szentmisében közösen imádkozunk az iraki és a világ más országaiban üldözött keresztényekért.