Az Irgalmasság vasárnapja

Az Irgalmasság vasárnapján 15:00 órakor az irgalmasság imaóráját tartjuk templomunkban.

Via Lucis – Fény útja – Öröm útja

Ahogy a korábbi években is, amint a 40 napos böjtben péntekenként keresztutat járunk, úgy az 50 napos húsvéti idő vasárnapjain az Öröm útját - Fény útját járjuk.

Április 7. Húsvét 2. vasárnapjától az esti szentmisék után – Húsvét és Pünkösd közötti vasárnap esténként – az Öröm Útja stációit elmélkedjük, imádkozzuk közösen.

ITT megtekinthető egy kisfilm, ahol ikonok segítségével elmélkedhetjük végig a Feltámadottal való találkozásokat.

Április 13., jövő héten szombatra a KALÁSZ-osok parlamentlátogatással egybekötött budapesti utat szerveztek.

Háziorvosunk búcsúztatása

A Szent Márton Cukorbeteg Egyesület szervezésében 2024. április 15-én, /hétfőn/ 16.30-kor a pannonhalmi Kazinczy Ferenc Művelődési Házban lesz Szerdahelyiné Dr. Miklós Rozália, a II. körzet háziorvosának, és asszisztensének, Siska Béláné Katinak

a praxistól való búcsúztatása. Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves híveket is, hogy megköszönjük a doktornőnek és asszisztensének, a városunkban végzett, több évtizedes munkáját és gyógyító tevékenységét!

Egyházmegyei Családnap Bakonybélben

Április 27., szombaton 9 órától Egyházmegyei Családnap lesz Bakonybélben: előadások, kiscsoportos beszélgetések, külön gyerekprogram és ajándék ebéd.

Részletes program, regisztráció itt:

A Családnap részvétele ingyenes, de az étkezés létszám miatt kérjük regisztráljanak.