Évközi 33. vasárnap, Szegények világnapja

Most vasárnap, november 19-én, Szent Erzsébet napján van az országos Karitász gyűjtés valamennyi magyarországi katolikus templomban. A hétvége perselyadományait az országos központba továbbítjuk, melyet a Katolikus Karitász sokrétű munkájának segítésére fordítanak.

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia körlevele Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepére itt olvasható.

November 24-én, pénteken 17 órakor és 25-én, szombaton 16 órakor folytatódnak a Net-Labor foglalkozások a Boldogasszony Házban.

November 25-én, szombaton 15 órakor KALÁSZ foglalkozás lesz a Boldogasszony Házban.

Próba és vásárra készülés lesz.

November 26. Krisztus Király vasárnapja

Templomunk szentségimádási napja. Közösségek is vállaltak imádságos jelenlétet.

A templomban hátul, a faliújságnál kitett lapon még van lehetőség feliratkozni.

ELŐZETESEK

December 3-án, 2 hét múlva, ADVENT 1. vasárnapja lesz.

A diákmisén az adventi koszorúk megáldása lesz. Kérjük, hozzák el a gyerekek a készített koszorúikat az oltárhoz!

A diákmise keretében lesz ministránsaink avatása, előléptetése is.

15.30 - kor a bástyafalnál felállított városi Betlehem megáldása lesz, kis műsor, majd agapé – teázás, mézeskalács - keretében.

December 10. ADVENT 2. vasárnapján

16:00-kor a Gyertyaláng kisegyüttes karácsonyváró jótékonysági dicsőítő koncertje lesz a templomban.

A koncert után sok szeretettel várunk mindenkit sütizésre, meleg teára és kötetlen beszélgetésre a Boldogasszony Házba!

A koncertre meghívó plakát itt megtekinthető

KÖNYV-KATALÓGUS kiadvány

Ingyenes Szent István Társulat könyv-katalógus érkezett, amely karácsonyi ajándék-ötleteket is adhat. Szabadon vihető a templomi faliújság melletti asztalról.