Vasárnap, a 9.30-as diákmisén Hálaadás a Termésért.

12 – 15 óráig Teremtésvédelmi imádság + Szentségimádás lesz a templomban. Az egész világot átívelő imaátadás, a teremtés hetének ünnepe alkalmából.

A Szűzanya hónapjában minden vasárnap, az esti szentmisék után ünnepélyes rózsafüzér imádságot tartunk, ezzel is köszöntve égi Édesanyánkat!

A keddi Bibliaórák idén 19 órakor kezdődnek (a hónapok 1. és 3. keddjén).

Október 7. Búcsúi zarándok mise Sokorópátkán, 11 órakor Cirill főapát úrral.

Arnold atya szervezésével Ravazdról is indul oda gyalogos zarándoklat! Részletek

Október 7. Nagymarosi Ifjúsági Találkozó.

A Pannonhalmi Egyházmegyei Ifjúságpasztorációs Iroda autóbuszos utazást szervez a találkozóra, amelyre az általános iskola 7. osztályosaitól felfele még várják a fiatalok jelentkezését! Részletek

Október 7-én, szombaton, ebéd utáni indulással - jó idő esetén - reptérlátogatással egybekötött biciklitúrát szervez a KALÁSZ!

November 4-5. ÉLET A LÉLEKBEN Szeminárium

Tölts egy hétvégét Istennel az őszi szünetben
Túra, társaság, elcsendesedés, játék, természet, ima, Isten és még sok minden más! Részletek: Élet a Lélekben