Évközi 24. vasárnap

A szentmiséken már az Új misekönyv szerint mondjuk a dialógusokat. A padokra tettünk ki ehhez segédlapokat. A római misekönyvhöz igazították néhány helyen a magyar szöveget.

Szeptember 18-án, hétfőn 17 órakor +Csóka János temetése.

Szeptember 23-án 15 órakor Kalász foglalkozás a Boldogasszony Házban!

Minden szombaton este 7-kor az Ifisek találkozása a Boldogasszony Házban! Középiskolásoknak és hallgatóknak: közösségépítés, társasjátékok, beszélgetések - hogy közelebb kerüljünk egymáshoz és Istenhez.

Szeptember 30-án szombaton MÉCS lelki nap keretében  Böjte Csaba testvér Pannonhalmán .

A részvétel regisztrációhoz kötött. Mindenki, aki szeretne részt venni az előadásokon, programokon,regisztráljon! (Akik korábban már e-mailben jelentkeztek, kérjük, ők is töltsék ki!)  Itt lehet jelezni az ebéd igényt is, 1.900,-Ft/ fő áron, melyet 09.25-ig kérnek a megadott számlaszámra elutalni!

Október 7. Nagymarosi Ifjúsági Találkozó.

A Boldogasszony Ház teraszának térkövezése megkezdődött, a befejezéshez támogatást elfogadunk!