MISEREND VÁLTOZÁS!

Szeptember 1. péntektől a szentmisék este egy órával korábban, 18:00 órakor kezdődnek!

Évközi 21. vasárnap

Szeptember 2-án, szombat estétől, másnap vasárnap délig, a Shalom Közösségből lesznek nálunk látogatóban!

Szeptember 2-án, szombat este a 18 órás mise után, 19 órától MINDENKIT (14 év felett) várunk szeretettel, a Boldogasszony Házba! A misszionáriusok beszélgetéssel, tanúságtétellel és egy meglepetéssel is készülnek számunkra!

Szeptember 3-án, vsárnap a diákmisén  Shalomos zenei szolgálat lesz. 8-12 óráig Ikon- és Könyvvásárt tartanak, brazil édes és sós csemegékkel!

Szeptember 3. jövő vasárnap a diákmisén Veni Sancte és iskolatáska áldás. Iskolatáskát hozzatok és majd érkezéskor tegyétek az oltár elé!

Minden hétfőn délelőtt 10 órakor Szent Mónika imaóra a templomban. Családjainkért, gyermekeinkért imádkozunk, rózsafüzért mondunk. Szeretettel várunk új tagokat is!

Szeptember 8-10 JÁSD  Egyházzenei & Kórustalálkozó.

Szeptember 22-én „Keresd a békét és járj utána!” címmel Nemzetközi ökumenikus konferencia a békéről a Pannonhalmi Főapátságban. A konferencia főelőadója Őszentsége I. Bartholomaiosz konstantinápolyi egyetemes pátriárka. Részletes program és regisztrációs lehetőség: ITT, a konferencia oldalán.