Évközi 19. vasárnap

Augusztus 15. kedd, Nagyboldogasszony főünnepe. Mindenkit hívunk az este 7 órás, orgonás szentmisére!

Augusztus 19-én, szombaton a pannonhalmi városi Szent István nap rendezvényen, a Fő téren 17:30-tól, nyitó programként fellép a Murci Néptáncegyüttes a "Kit válasszak?" c. színpadi előadásukkal.

Augusztus 20. jövő vasárnap Szent István király főünnepe. NEM lesz 8 órakor mise – mindenkit várunk a 10 órakor kezdődő ünnepi szentmisére a Ligetbe! (esőhelyszín a templom)

Az Apátság ünnepi programkínálata ITT olvasható.

Szeptember 2-án, szombat estétől, másnap vasárnap délig, a Shalom Közösségből lesznek nálunk látogatóban!

Szombat este az Ifi Közösségben már találkozhatnak a fiatalok a misszionáriusokkal, akik beszélgetéssel, tanúságtétellel és egy meglepetéssel is készülnek számukra!

A diákmisén  Shalomos zenei szolgálat lesz.

8-12 óráig Ikon- és Könyvvásárt tartanak, brazil édes és sós csemegékkel!

Legyen öröm az iskolakezdés!

A Katolikus Karitász országos központja idén is támogatja a rászoruló  gyermekek iskolakezdését. A Pannonhalmi Karitász ISKOLAI TANSZERGYŰJTÉSt hirdet helyi rászoruló családok gyermekei részére. Köszönjük az eddigi adományokat, még várunk tanszereket a templomban hátul kihelyezett gyűjtődobozba, a sekrestyében vagy a plébánián leadva 08.31-ig! Ötlet-lista.