Évközi 14. vasárnap

Július 11 –én, kedden Szent Benedek atyánk, Európa védőszentje (főünnep). A Bazilikában az ünnepi konventmise 10:00 órakor kezdődik.

Aug. 14-18. Viszló Kitti Gyermeknéptánc-oktató napközis tábora – Óvodás - kisiskolás korosztálynak (hé-pé) 9-16 óráig, a Boldogasszony Házban.

Július 10. hétfő estig még lehet jelentkezni a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, vagy a 70/7762133-as telefonszámon.

Délelőtt főleg néptánc foglalkozás, délutánonként mindig valami más (kézműves, kirándulás, kutyás foglalkozás, játék, stb...), egy kis ebéd utáni pihi után.

Ebéd a Király vendéglőben, tízórait, uzsonnát hozzanak a gyermekek!

20.000,-/fő/hét (testvérkedvezmény lehet!-a 2.gyerek féláras), melyet a tábor első napján szedünk.