SZENTHÁROMSÁGVASÁRNAP

Június 8., jövő csütörtökön, 17 -19 óráig Net-Labor pótalkalom a Boldogasszony Házban.

Június 11. jövő vasárnap, Krisztus szent teste és vére, Úrnapja.

Az esti 19 órás szentmise után kb. 19.45-kor kezdődik a Körmenet.

16 órától várjuk szeretettel a templomhoz a segítőket és a gyermekeket a virágszirom-szőnyeg készítéséhez!

Kérjük a híveket, aki tud virágszirmokat (rövid száron, színek szerint) gyűjtsön az Úrnapi körmenethez! Sekrestyében / Plébánián le lehet adni. Nagyobb mennyiségért házhoz is elmegyünk, jelezzék!

Köszönetet mondunk mindenkinek, akik a Pünkösdhétfői egyházközségi Családnap szervezésében, lebonyolításában részt vállaltak, adományaikkal, felajánlásaikkal vagy önkéntes munkájukkal hozzájárultak a színvonalas rendezvényhez!

És köszönet minden résztvevőnek az örömteli, tartalmas együttlétért!

Július 14-24-ig, Ifjúsági zarándoklat lehetőség (16-29 éves korosztály számára) a franciaországi Taizébe

Thorday Attila szegedi plébános szervezésével, aki évtizedek óta visz ki csoportokat.

Bővebb információ és Jelentkezési lap: Ifjúsági zarándoklat Taizébe 2023