Pünkösd, a Szentlélek kiáradása

Május 28. Pünkösdvasárnap 11.30-kor lesz a bérmálás a templomunkban.

PÜNKÖSDHÉTFŐI EGYHÁZKÖZSÉGI CSALÁDNAP

Szeretettel hívunk május 29-én minden hívő testvérünket pünkösdhétfői vidám együttlétre.

Helyszín: Templom, Boldogasszony Ház és a mellette levő kosárlabda pálya.

Tervezett programok:

• 9:30: Gitáros szentmise, majd dicsőítő koncert minden korosztály számára a templomban. Zenei szolgálat: Csiszér László és zenekara.

Pénzadományt elfogadnak, melyet a kihelyezett „Adomány” feliratú dobozba kérünk bedobni.

• 11:30: Táncház Bálint Emese és Szilárd vezetésével. Zenél: Földi Pál és Kriszta, valamint Szendi Robi.
  • 12:00: Ebéd otthonról hozott elemózsiából.
  • 13:00 órától: Gyerekfoglalkozások (kézműves foglalkozások arcfestés, aszfaltrajz, nyuszisimogató, bocsa golyós játék).

Kérések, információk:

• Családonként egy kistányér sütivel és innivalóval járuljatok hozzá a programhoz, melyet a Boldogasszony Ház ebédlőjébe kérünk beadni. Előre is köszönjük!
  • Saját, jelölt poharat hozzatok magatokkal!

Egyházközségi szervezők és MÉCS Családközösség

Pünkösdhétfőn este már nem lesz Igeliturgia!

Június 2. elsőpéntek, beteglátogatás.

Június 3. jövő szombaton, Plébániai zarándoklat Sümeg – Zalavár – Zalaapáti úticéllal. A résztvevőknek indulás 7:30-kor Pannonhalma Főtérről. Utána néhány perccel felszállási lehetőség Pannonhalmán, a Kazinczy Ferenc Művelődési Ház előtti parkolóban.