Szeptember 1-én hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaközösség közös imádsága.

Gyászmise

Szeptember 3.-án szerdán 16.15-kor gyászmise elhunyt id. Pusztai Károlyért és 17.00-kor az ő temetése lesz.

Szentségimádás

Szeptember 4.-én csütörtökön szentségimádás a szentmise előtt 1⁄2 órával.

szeptember 5.-én az elsőpénteki szentmise után Egyházközségi Képviselő Testületi ülés lesz.

Lelki nap

Szeptember 6-án, szombat délelőtt 10 órától kb. 17 óráig a Mécs családközösség szervezésében lelki napot tartunk a Plébánián.

A lelki nap témája a hivatás. Hivatás a családban, munkahelyen, egyházban. Meghívott előadónk Mészáros Domonkos, domonkos rendi szerzetes. Mindenkit szertettel várunk.

Megemlékezés

A szombati szentmise után 20.00-kor megemlékezés- amelyet József atya vezet- a focipálya melletti szent II.János Pál emlékkeresztnél.

Veni Sancte

Jövő vasárnap Veni Sancte imádság diákmisén az iskolakezdő fiatalokért.

Hálás köszönet az augusztus utolsó hetében a Boldogasszony Házban Horvátné Kéri Márta és segítői által megtartott gyermek felügyeletért.