Nagyböjt 1. vasárnapja

A diákmise után a bérmálásra készülőknek felkészítő foglalkozás lesz.

A nagyböjtben a péntek esti szentmisék után keresztutat járunk, jó idő esetén a szabadban. A nagyböjti péntekek húsmentes böjti napok.

Március 3. elsőpéntek, beteglátogatás.

Március 4-én, szombaton 15 órától KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban! Azt követően majd március 18-án várjuk a kalászosokat, akkor lesz a szereposztás a Passiójátékra.

Március 24-én pénteken vendégünk lesz Tamási József atya, aki a Torinói lepelről – Jézus halotti leple – tart előadást, és szemléltetésként hozza is méretarányos, hiteles másolatát. Az este programja a Plakáton, regisztrációt kérünk a faliújságnál, vagy a Plébánia e-mail címére!

Nyári programok előjegyzése a naptárba  – részletek és jelentkezési lap is hamarosan lesz!!

Június 3. szombat: plébániai egynapos buszos zarándoklat Sümeg- Zalavár- Zalaapáti úticéllal.

Július 1 - 7. Tihany – Bakonybél - Pannonhalma Zarándoktábor 12 – 18 éveseknek!