A héten volt Gyertyaszentelő Boldogasszony és Szent Balázs püspök ünnepe.

A diákmisén gyertyaszentelés és Balázsáldás is lesz.

Február 11. jövő héten, szombaton, 14 órakor KALÁSZ farsang a Boldogasszony Házban! Jelmezben jöjjenek a gyerekek!

Február 18-án, szombaton egész napos veszprémi kirándulásra mennek a Kalászosok.

Február 12-én, vasárnap a diákmisén Pongráczné Győri Boglárka evangélikus lelkésznő fog Igét hirdetni. Január 15–22 között a Krisztus-hívők egységéért imádkoztunk. Január 22-én vasárnap (a hirtelen leesett hó miatt) nem tudott velünk ünnepelni . Szeretettel hívtuk meg ismét február 12-re.

Február 12-én, vasárnap a 8:00 órás és az este 18:00 órás szentmiséken a betegek kenete szentségének kiszolgáltatása lesz.

Február 17. 16:00 órakor a SZBI Filmklub következő vetítése, a Ben Hur c. film a Boldogasszony Házban! Meghívó és Plakát.

Február 12-19. Házasság hete rendezvénysorozat Az idei mottó: Szeretetbe kapaszkodva.

Ennek keretében

2023. február 18. szombaton, 16 órakor Papp Miklós görögkatolikus pap, férj és nagycsaládos édesapa, morálteológus, tanszékvezető, főiskolai tanár tart előadást, majd beszélgetünk.

Téma: „A konfliktuskezelés testi, pszichés és teológiai dimenziója” és „A házasság szakaszai”

A program ingyenes, de február 14-ig regisztrációt kérünk a Plébánia e-mail címére: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. -ra! A faliújságnál kitett Jelentkezési lapon is fel lehet iratkozni!

(Létszám függvényében a templomban vagy a Boldogasszony Házban lesz megtartva az előadás.)

A Házasság Hete rendezvénysorozat győri programjai. Szerelmes kalandtúra.

Online előadás ajánlók:

Egy korábbi Házasság hete nagyszerű előadása – amit múltkor említettem a misén: Viharálló szerelem - MIHALEC GÁBOR előadása.

PAPP MIKLÓS előadása, a tavalyi Házasság hetén - elérhető a YouTube csatornán:

A házas életstílus címmel.

Könyvajánló:

Neves lengyel papszerző magyar nyelvű könyve jelent meg Az irgalmasság cselekedetei címmel, amelyet templomunkban hátul a faliújságnál lehet megtekinteni.

Kérjük, adója 1%-a felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát!