ÚJÉV

SZŰZ MÁRIA, ISTEN ANYJA ÜNNEPE

A Szent Család ünnepe kapcsán, Újév napján, a diákmisén a házaspárok megújítják házassági fogadalmukat és megáldjuk a családokat.

Az esti szentmisét József atyáért ajánljuk fel, halálának 3. évfordulóján.

Január 6. péntek Urunk megjelenése, Vízkereszt ünnepe

Csak este 18:00 órakor lesz szentmise és víz szentelés. Szentelt vizet lehet hazavinni.

Ez az Ortodox karácsony, ezért az ukrán családokat is hívjuk erre a misére – és lesz ukrán nyelven is olvasmány, könyörgés, vers, ének.

Elsőpéntek – beteglátogatás.

Január 7-én, szombaton, a 2017-ben indult kezdeményezés folytatásaként ismét lesz Háromkirályjárás Pannonhalmán - HÁZSZENTELÉSSEL egybekötve. Jelentkezni lehet a hirdetőtáblánál kihelyezett jelentkezési lapon, vagy Szücs Marikánál

messenger üzenetben, vagy telefonon.

Év végi hálaadásként az új életekért, házasságokért és elhunyt testvéreinkért is hálát adunk, ezért a faliújságon olvashatjuk, hogy kik voltak ők idén.

Ugyancsak a faliújságon tanulmányozhatjuk az éves egyházközségi bevételek és kiadások alakulását.