Kedves Testvérek!

Zarándokútra hívunk benneteket június 9-én, Pünkösd hétfőn. Szeretnénk ezt az utat és a közös imát felajánlani Kiss Patrik 14 éves pannonhalmi fiú gyógyulásáért, aki súlyos betegségben szenved. Érte aggódik egész családja, így lelki erősítésre nagy szükségük van. Gyalogoljunk és imádkozzunk együtt, hogy kérésünk meghallgatásra találjon Istennél, küldje rá gyógyító Szentlelkét!

Jézus mondja:

„Kérjetek és adnak nektek, keressetek és találni fogtok, zörgessetek és ajtót nyitnak nektek. Mert mindenki, aki kér, kap, aki keres, talál és a zörgetőnek ajtót nyitnak”

„Bármit kértek az én nevemben, megteszem azt, hogy az Atya megdicsőüljön a Fiúban.”

/ János 14.13. /

Természetesen a zarándokutat a fő kérésünk mellett mindenki más személyes célokra is felajánlhatja.

Gyülekező: június 9-én 8:00-ig a győri Székesegyház előtt.

Indulás: 8:15-kor a Könnyező Szűzanya kegyképe elől.

Érkezés: 15:00 - 15:30 között Pannonhalmára a Gyümölcsoltó Boldogasszony templomba.

16:00-kor: Szentmise a templomban, melyet Patrik gyógyulásáért mond Lőrincz Pál atya.

A szentmise után a zarándokokat is várja Pál atya a Boldogasszony Ház felújított közösségi termének megszentelésére és az azt követő kötetlen beszélgetésre, agapéra.

A zarándoklat útvonalának hossza 22-23 km, aminek nagy része, Győrt elhagyva már földút. Néhányszor megállunk rövid pihenőre is. A ruházat – főleg a lábbeli – hosszú gyalogláshoz megfelelő, kényelmes legyen. A vízhólyagok megelőzésére célszerű körömvirág kenőccsel bekenni a talpat, lábfejet. Esőkabát, illetve erős napsütés elleni védelem jó szolgálatot tehet. Az úti elemózsiáról, innivalóról mindenki maga gondoskodjék. Rózsafüzért hozzatok magatokkal.

Pannonhalmiak figyelem! Reggel 6:55-kor indul menetrendszerinti járat Győrbe a Piac térről, ami 7:30-ra érkezik a buszpályaudvarra.

Szeretettel várunk mindenkit!

A szervezők