Kedves ismerőseim/tornàzni vàgyók!

A megszokott Hétfő 17.30-as nyalkai és Csütörtök 17.30-as pannonhalmi tornàkat személyesen a mai naptól nem tartom meg a jàrvànyra való tekintettel.

Lehetőségként szeretném felajànlani, hogy Csütörtökön 17.30-tól Messengeren online video chat formàban tartom a tornàt.

Ehhez nem szükséges részetekről egyéb, mint messenger elérhetőség, amit bekapcsoltok a megadott időpontban. Én veszek fel mindenkit aki online fent van és jelzi, hogy szeretne tornàzni együtt.

Engem làttok a videó soràn, egymàst nem.

Kérlek jelezzétek vissza, hogy ki "jönne" csütörtökön tornàzni.  Jelentkezés: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Akinek bérlete van, az a bérletét "hasznàlja" fel, de most egy alkalomra is lehet venni. Àr: 600 Ft/alkalom.

Fizetés személyesen utólag, a helyzetre való tekintettel.

Vàrlak benneteket, tegyük hasznossà a napunkat!

Rácz Gergelyné Rita