ÉVKÖZI 32. VASÁRNAP

November 7-én, hétfőn 13:00-kor + Udvardi Lászlóné, szül. Tóth Etelka temetése lesz.

November 8-án, kedden 14:30-kor +özv. Vörös Endréné szül. Szabó Valéria temetése, előtte 13:45-kor engesztelő szentmise lesz.

November 11. péntek Szent Márton napja.

Emlékezzünk meg újra Pannonhalma védőszentjéről, Szent Mártonról egy közös lampionos zarándokúttal!

16:30 Gyülekező a Szent Márton szobornál.

16:45 Rövid megemlékezés után zarándokút a várkapuhoz.

November 12. szombaton 15:00-kor KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. Szereposztás + vásárra készülődés lesz.

November 19-én, szombaton Árpádházi Szent Erzsébet napja.

A Területi Apátság Szent Erzsébet-napi egyházmegyés közös szentmiséjét idén Győr-Ménfőcsanakon ünnepeljük. A szentmise 17:30-kor kezdődik.

Közös autóbuszos utazásra fel lehet iratkozni november 16. szerdáig a faliújságnál kitett lapon!

Busz indul: 16:40-kor Pannonhalma Főtérről és  16:50-kor Pannonhalma Apátságtól.

November 20. Krisztus Király vasárnapja

A 9:30-as diákmisén ministránsavatás is lesz.

Templomunk szentségimádási napja. Közösségeinket is hívjuk és várjuk!

A Pannonhalmi Karitász az Élelmiszerbank pályázatán idén a Győr Mécs László úti TESCO expressz áruházba nyerte el a karácsonyi tartós élelmiszergyűjtés lehetőségét.

Önkéntesekkel és segítőkkel november 18-19-20-i hétvégén gyűjtünk az áruházban.

Az összegyűlt élelmiszereket helyi és környékbeli rászorulók részére juttatjuk el karácsony előtt.

Imaszándékok

A templomban hátul kihelyezett lapon lehet továbbra is imaszándékokat felírni. Evangélium után egy segítő az oltárra hozza és a hívek könyörgésében hangzik el.

Krisztus Hadvezére - II. János Pál pápáról szóló kötetek megtekinthetők hátul illetve a sekrestyében.