ÉVKÖZI 31. VASÁRNAP

November 1. kedden Mindenszentek főünnepe, szentmise este 18:00-kor.

November 2-án, szerdán Halottak napja.

- A temetőben 9:00 órakor szentmise halottainkért és az új sírok megáldása.

- Este 18:00 órakor szentmise a templomban.

- 15:00-kor a Boldogasszony-kápolnában konventmise igehirdetéssel, ezt követően megemlékezés rendi halottakról a kriptában.

- 16:00-kor a Tóthegyi kútmelletti kereszt megáldása és halottak napi megemlékezés, közös imádság.

Szeretettel várjuk a tóthegyieket és minden kedves pannonhalmi hívőt!

November 4. elsőpéntek –beteglátogatás.

November 4. 13:00-kor +Szabó Attiláné (szül: Csonka Margit) temetése. Gyászmise előtte, 12.00-kor lesz a templomban.

November 5-én, szombaton az Ifisek kirándulni mennek: a pannonhalmi vasútállomásról a 8:38-as vonattal indulunk és du. érkezünk vissza.

Mindenkit hívunk, bárki csatlakozhat hozzájuk!

November 5-én, szombaton 15:00-kor KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban.

Márton napra készülődés lesz.

Megkezdődött a bérmálási felkészítés.

Az általános iskolában már meghirdettük. Még várjuk azon fiatalok jelentkezését, akik máshova járnak iskolába.

Aki 8.-os vagy annál idősebb, jelentkezzen Ákos atyánál személyesen, email-en vagy telefonon.

Ha a felnőttek között van, aki még nem bérmálkozott, akkor nyugodtan keresse meg Ákos atyát és egy külön felnőtt felkészítéssel ő is részesülhet akár a keresztség, elsőáldozás, bérmálás szentségeiben (tavaly is volt így egy édesanya).

Imaszándékok

A templomban hátul kihelyezett lapon lehet továbbra is imaszándékokat felírni. Evangélium után egy segítő az oltárra hozza és a hívek könyörgésében hangzik el.

NÉPSZÁMLÁLÁS 2022 – MKPK felhívása

2022.11.28-ig népszámlálás van Magyarországon. Az online kitöltési szakasz lezárult, a számlálóbiztosok otthonukban keresik fel azokat, akik még nem nyilatkoztak.

A Magyar Katolikus Egyház életében is nagyon fontos esemény ez, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg római katolikus vagy görögkatolikus hitét!

Krisztus Hadvezére - II. János Pál pápáról szóló kötetek megtekinthetők hátul illetve a sekrestyében.