ÉVKÖZI 26. VASÁRNAP

Hétfőnként 10:00 órától Szent Mónika imaórák a templomban.

Szeretettel várjuk az otthon lévő édesanyákat, asszonyokat, hogy imádkozzunk közösen családjainkért, gyermekeinkért!

Október a Szűzanya hónapja.

Az októberi vasárnap esti 18:00 órás misék után ünnepélyes rózsafűzér imádságot tartunk.

II. János Pál pápa szentté avatása alkalmából jelentette meg először a Csornai Premontrei Apátság a rózsafüzér imádkozását segítő füzetet, amelynek megjelent a harmadik kiadása.

Híveink számára csökkentett áron a templomban és a sekrestyében elérhető.

Október 1-én, jövő szombaton 13.00 órakor +Járóka Károly temetése. Előtte 12.15 órakor engesztelő szentmise.

Október 1. Nagymarosi Ifjúsági Találkozó.

Mottó: „Keresd a békét és járj annak útján!”

Nagymarosi levél és plakát.

Október 1-én, jövő szombaton rendhagyó KALÁSZ foglalkozás lesz.

Egész napos kirándulást szerveznek Majkra, a Kamalduli Remeteséget tekintik meg.

Október 2-án, jövő vasárnap a diákmisén, Hálaadás a Termésért.

Kérjük a kedves testvéreket, hogy akik tudnak, gyümölccsel, zöldséggel, lekvárral, befőttel járuljanak hozzá a hálaadáshoz, örömmel fogadjuk!

Az adományokat a Győri Szemináriumba szállítjuk a kispapoknak.

Az Európai Mobilitási Hét felhívásához csatlakozva hirdetjük, hogy aki tud, kerékpárral érkezzen majd a diákmisére (október 2.-án)!

A mise előtt a kosárlabda pályán lehet elhelyezni.

A szentmise után itt a pályán a kerékpárosok áldásban részesülnek.

Október 8-án Magyarok Nagyasszonya ünnepén Sokorópátkán 11:00-kor búcsúi zarándok mise Böjte Csaba ferences testvérrel.

Arnold atya gyalogos zarándoklatot is szervez oda.

Meghívók és a program plakátjai a faliújságon, honlapon.

Cantate kórus

Manninger Dániel karnagy és a Cantate újabb tagokat hív a kórusba.

Nagyon jó lenne, ha férfiak is jelentkeznének, hogy a mostani - reméljük átmenetileg - női kar, újra vegyeskarrá bővülhessen. Szóljunk erről lehetőségről ismerőseinknek is!

Net-Labor

Szeretnénk a kísérletező és alkotó kedvű diákoknak lehetőséget kínálni arra, hogy kipróbálják, mi mindenre képesek. Ezért októbertől kezdve az érdeklődők részére Net-Labor néven beindítunk a Plébánián, a Boldogasszony Házban egy foglalkozás-sorozatot. Meghívó. Személyesen érdeklődni Hunyady Istvánnál lehet.  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.