ÉVKÖZI 25. VASÁRNAP

Hétfőnként 10:00 órától Szent Mónika imaórák a templomban.

Szeretettel várjuk az otthon lévő édesanyákat, asszonyokat, hogy imádkozzunk közösen családjainkért, gyermekeinkért!

Október a Szűzanya hónapja. Az októberi vasárnap esti 18:00 órás misék után ünnepélyes rózsafűzér imádságot tartunk.

Október 1. Nagymarosi Ifjúsági Találkozó.

Mottó: „Keresd a békét és járj annak útján!”

Nagymarosi levél és plakát.

Fiataloknak különjáratú autóbusszal közös utazás lehetőségéről infó, jelentkezés 09.20-ig: https://4plebania.hu/nagymaros/

Október 2-án, két hét múlva vasárnap a diákmisén, Hálaadás a Termésért.

Kérjük a kedves testvéreket, hogy akik tudnak, gyümölccsel, zöldséggel, lekvárral, befőttel járuljanak hozzá a hálaadáshoz, örömmel fogadjuk!

Az adományokat a Győri Szemináriumba szállítjuk a kispapoknak.

Az Európai Mobilitási Hét felhívásához csatlakozva hirdetjük, hogy aki tud, kerékpárral érkezzen majd a diákmisére (október 2.-án)!

A mise előtt a kosárlabda pályán lehet elhelyezni.

A szentmise után itt a pályán a kerékpárosok áldásban részesülnek.

Október 5. szerdától újra indulnak a Néptánc próbák a Boldogasszony Házban óvodás és iskolás korosztály számára.

Bővebb információ: Bálint Emese (+36 20 579-1757) Plakát a hirdetőtáblánál.

Október 8-án Magyarok Nagyasszonya ünnepén Sokorópátkán 11:00-kor búcsúi zarándok mise Böjte Csaba ferences testvérrel.

Arnold atya gyalogos zarándoklatot is szervez oda.

Meghívó.

Bizony, Isten! vallási YouTube csatorna

Tavaly a NEK-hez igazodva indult el, hogy a Vallási Főszerkesztőség által készített műsorok mindenki számára korlátlan ideig hozzáférhetővé váljanak.

A világhálóra feltöltött vallási tartalmak segíthetik az iskolai hitoktatást, a plébániai katekézist, a csoportok munkáját és tágabb körben a (pre-)evangelizáció ügyét. Részletes info.

Net-Labor

Szeretnénk a kísérletező és alkotó kedvű diákoknak lehetőséget kínálni arra, hogy kipróbálják, mi mindenre képesek. Ezért októbertől kezdve az érdeklődők részére Net-Labor néven beindítunk a Plébánián, a Boldogasszony Házban egy foglalkozás-sorozatot.

Meghívó. Személyesen érdeklődni Hunyady Istvánnál lehet.  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Manninger Dániel karnagy és a Cantate újabb tagokat hív a kórusba.

Nagyon jó lenne, ha férfiak is jelentkeznének, hogy a mostani - reméljük átmenetileg - női kar, újra vegyeskarrá bővülhessen. Szóljunk erről lehetőségről ismerőseinknek is!