ÉVKÖZI 16. VASÁRNAP

Július 22-én pénteken, 16:00-kor +Krajczár László temetése. Előtte 15:15-kor engesztelő szentmise a kistemplomban.

Július 23-án, szombaton Budapesten EZ AZ A NAP! rendezvénysorozat a Puskás Arénában.

Július 23-án, szombaton az Ukrán menekültek pannonhalmi programja

A győri menekültszállóról egy különbusszal érkező, kb. 50 fős csoportot hívtunk meg Pannonhalmára, hogy az itteni ukrán családokkal, sorstársaikkal találkozhassanak, beszélgethessenek - egymást megismerve, támogatva, egy önsegítő csoport kialakulásához adva lehetőséget.

Az Apátsági programjukat követően a Boldogasszony Házban lesznek vendégül látva a Karitász asszonyok fogadásával.

Köszönet – napelemes lámpák

A templomhoz a Főtér felöli autósfeljáró mentén 2 db napelemes lámpa került kihelyezésre. Köszönjük az Önkormányzat és az Adományozó közvilágítást fejlesztő támogatását!