ÉVKÖZI 15. VASÁRNAP

Július 11 –én Szent Benedek atyánk, Európa védőszentje (főünnep).

Július 11-én, hétfőn reggel indulnak a KALÁSZosok táborozni,  16-án szombaton érkeznek vissza és az esti szentmisén adnak majd hálát a táborért.

Július 23-án szombaton, Budapesten,  EZ AZ A NAP! rendezvénysorozat a Puskás Arénában.

2022. augusztus 14. vasárnap este 8 órától hétfő reggel 5-ig VIRRASZTÁS MAGYARORSZÁGÉRT, Budapesten a Szent István Bazilikában. Ima és engesztelő virrasztás hazánkért, a magyarság lelki megújulásáért. ÉJFÉLKOR SZENTMISÉVEL KÖSZÖNTJÜK A MENNYBE FÖLVETT BOLDOGSÁGOS ANYÁT.

Egyúttal tájékoztatnak arról, hogy immár 26 éve minden csütörtökön este 8 órától péntek reggel 5-ig a Szent István bazilika kápolnájában kitett Oltáriszentség előtt engesztelnek hazánkért, a magyarságért. 21 órakor szentmise a két legszentebb szív szándékára.

A virrasztásba a Facebook „csütörtöki engesztelők” oldalán is be lehet kapcsolódni.