Évközi 19. vasárnap

Ma augusztus 10.-én az erdélyi Árvácska kisegyüttes énekel a diák-misén Häfliger Zsuzsanna vezetésével. Az együttes délután 16.00-kor a Majorban szerepel. Furulyás Palkó című mesejátékukat táncház követi. Az előadás ingyenes, adományokat szívesen fogadnak.

Augusztus 13-án szerdán itt a templomban 10.00-kor Szent Mónika imaközösség imádsága lesz.

Gyászmise és temetés

Augusztus 13-án szerdán délután 14:30-kor elhunyt Hildebrand atya rendtársunk temetési miséje és utána temetési szertartása lesz a Bazilikában.

Augusztus 14-én csütörtökön itt a templomban 13:15-kor gyászmise elhunyt Khayattné szül. Könczöl Erzsébetért, majd 14:00 kor temetésére kerül sor. Ő a Szent Márton Otthon lakója volt.

Nagyboldogasszony ünnepe

Augusztus 15-én  pénteken de. 10:00-kor konventmise a Bazilikában, 19:00-kor pedig a Boldogasszony Kápolnában és itt a kistemplomban lesz szentmise.

Templomfelújítás

Jövő héten nekiállunk a templomban a  déli oldali ablak kibontásának és terv szerinti kialakításának.

Gyermek felügyelet

Augusztus utolsó hetében a Boldogasszony Házban az óvódás és iskolás gyermekek egész napos felügyeletét biztosítjuk. Az adott napokra jelentkezni a hirdetőtáblán lévő jelentkezési lapon lehet.

Köszönöm az erdélyi Árvácska kisegyüttes vendéglátására adott nagylelkű adományokat. Isten fizesse meg támogatásukat.