HÚSVÉT 6. VASÁRNAPJA

A 9:30-as diákmise után az elsőáldozóknak foglalkozás lesz a Boldogasszony Házban.

Május a Szűzanya hónapja - májusi litániák:

Jövő héten, szombaton még az idei utolsó ünnepélyes litánia a kistemplomban

jövő szombaton és vasárnap 18 órakor litánia a Boldogasszony Kápolnában.

Május 28-én, jövő szombaton KALÁSZ program. Részletek a Kalászosoktól.

Május 28-án, Ádám atya vezetésével egy egész napos zarándoklat/kirándulás lesz a Fertőd (Eszterházy-kastély) – az ausztriai Frauenkirchen / Boldogasszony – Csorna (premontrei apátság) útvonalon, a győrszentiváni hívekkel, 50 fős autóbusszal.

Jelentkezés: május 22. vasárnap estig, a faliújságnál kitett lapon kérjük feliratkozni!

Közeleg a Pünkösd ünnepe, melyre Kilenceddel készülünk. Jövő héten, május 26-tól, áldozócsütörtöktől kezdjük a Kilenced imádságot.

Jövő vasárnap, május 29-én, Urunk mennybemenetele (főünnep).

május 29-én délután 4 órakor Navratil Andrea énekművész és Mali Katalin orgonaművész koncertje Ravazdon.  Bővebben itt.

Két hét múlva pénteken, június 3-án, 17:30-tól 18:30-ig Szentlélekváró imádság, gyóntatás, bérmálkozóknak próba. Pünkösdre készülve nyitott alkalom, a templomban.

Június 5-én Pünkösdvasárnap, 11:30-kor bérmálási szentmise, Cirill főapát úr.

Június 6-án Pünkösdhétfőn egyházközségi Családnap.

Jó idő esetén a Boldogasszony Ház melletti kosárlabda pályán 9:30-kor szabadtéri szentmise.

Gyerekfoglalkozásokkal, bográcsozással és más színes programmal várjuk az egyházközségből minden kedves testvérünket!

Július 23. Budapest, Ez az a nap! rendezvénysorozat a Puskás Arénában.

Augusztus 8-13. Szolnok, HEGY Keresztény Gólyatábor.  Bővebb infóweblap.

Az Önkormányzat munkálatai révén a templomfeljáró szebbé és ugrató nélküli sima úttá válik. Köszönjük!