Augusztus 4.-én hétfőn 12.00-kor a Bazilikában jubileumi konventmise lesz. Gellért, Bálint, Mátyás László, Albert, Ferenc atyák 25 év papi szolgálatukért adnak hálát a bencés közösséggel együtt.

Augusztus 6-án szerdán itt a templomban 10.00 Szent Mónika imaközösség imádsága lesz.

Papszentelés: Augusztus 6-án szerdán 11.00-kor a Bazilikában Asztrik Főapát úr pappá szenteli Imre és Márk bencés testvéreket, akiknek újmiséje augusztus 24-én itt a kistemplomban 8.00 és 9.30-kor lesz.

Csütörtökön a szentmise előtt fél órával szentségimádást tartunk.

Házasságkötés: Augusztus 9.-én szombaton 17.00-kor Gulyás Csaba és Giczi Éva házasságot köt.

Augusztus 9. és 11. között a Boldogasszony Házba befogadjuk az erdélyi Árvácska kisegyüttest, akik vasárnap a diák-misében énekelnek és délután 16.00-kor a Majorban szerepelnek. Részletek: Csíksomlyói vendégeink előadása

Augusztus utolsó hetében a Boldogasszony Házban az óvódás és iskolás gyermekek egész napos felügyeletét biztosítjuk. A gyermekek teljes ellátást, (háromszori étkezést) kapnak. Befogadni naponta legfeljebb 20 gyermeket tudunk, az ellátásért napi 1.000 Ft-ot kell fizetni, testvéreknek gyermekenként 500 Ft-ot. Az adott napokra jelentkezni a hirdetőtáblán lévő jelentkezési lapon lehet.