HÚSVÉT 5. VASÁRNAPJA

Az esti szentmisén 19:00 órától a Jubiláns házaspárok megáldása lesz.

A 9:30-as diákmise után bérmálási vizsga lesz.

Május a Szűzanya hónapja - májusi litániák:

a kistemplomban minden szombaton a mise után ünnepélyes litánia,

minden szombaton és vasárnap 18 órakor litánia a Boldogasszony Kápolnában.

Május 21-én, jövő szombaton 15:00 órától KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban.

Május 21-én Nagymarosi Ifjúsági Találkozó. Részletes infó a találkozó honlapján: https://nagymaros.katolikus.hu/

Külön busz indul: 6.30-kor Pannonhalmáról és kb. este fél 9-re hazaérkezés. 5000,- Ft/fő a busz díja, de tudunk kedvezményt adni annak, aki jelzi, hogy ez gondot okoz. Kiss Judit tanárnő gyűjti az iskolában a létszámot.

Május 28-án, két hét múlva szombaton, Ádám atya vezetésével egy egész napos zarándoklat/kirándulás lesz a Fertőd (Eszterházy-kastély) – az ausztriai Frauenkirchen / Boldogasszony – Csorna (premontrei apátság) útvonalon, a győrszentiváni hívekkel, 50 fős autóbusszal. Jelentkezés: a szabad helyek függvényében, a templomi faliújságnál kihelyezett jelentkezési lapon.

Július 23. Budapest, Ez az a nap! rendezvénysorozat a Puskás Arénában.

Augusztus 8-13. Szolnok, HEGY Keresztény Gólyatábor. Bővebb infóweblap.

Aki tud Pannonhalmán lakás- / házbérlési lehetőségről, jelezze Ákos atyának!

Kérjük, adója 1+1%-ának felajánlásával támogassa a Magyar Katolikus Egyház és a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát! Köszönjük!