HÚSVÉT 3. VASÁRNAPJA

Május 1. vasárnaptól az esti szentmisék 19:00 órakor kezdődnek!

A 9:30-as diákmisén a KALÁSZ-os gyerekek Anyák napi ünnepi köszöntő műsorát láthatjuk.

Májusi litániák:

A kistemplomban minden szombaton a mise után ünnepélyes litánia, minden szombaton és vasárnap 18 órakor litánia a Boldogasszony Kápolnában.

Május 6-án elsőpéntekbeteglátogatás kérésre.

Május 14-én, szombaton 9 órától Egyházmegyei Családnap az Apátságban: előadások, kiscsoportos beszélgetések, külön gyerekprogram és ajándék ebéd.

Május 15-én, vasárnap az esti 19:00 órás szentmisén a Jubiláns házaspárok megáldása lesz. Azok a házaspárok, akik idén jubilálnak, kérjük, iratkozzanak fel a faliújságnál kitett lapra! Köszönjük!

Augusztus 8-13. Szolnok, HEGY Keresztény Gólyatábor. Bővebb infó, weblap.

A Cantete kórus új tagokat vár!

Manninger Dániel karnagy vezetésével tavasszal női karrá alakult. Minden női hangnak örülnek. Egy feltétel van a kórustagságra: az jelentkezzen, aki szeret énekelni! Minden csütörtökön este 6-kor van a kóruspróba, ekkor várjuk az új jelentkezőket is!

A Plébániára befogadott, menekült ukrán család részére köszönjük eddigi adományaikat, a nagylelkű felajánlásokat! A faliújságnál lévő perselybe továbbra is köszönjük adományaikat a támogatásukra!

Kérjük, adója 1+1%-ának felajánlásával támogassa a Magyar Katolikus Egyház és a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát! Köszönjük!