NAGYBÖJT 2. VASÁRNAPJA

Nagyböjtben péntekenként keresztutat járunk a szentmise után kb. 18:30-tól – jó idő esetén a szabadban.

A nagyböjti péntekek húsmentes böjti napok.

Március 19-én, szombaton 17:00-kor a temetőben József atya emlékhelyének felavatása, megáldása lesz. Utána 18:00 órakor itt a templomban a szentmisét József atyáért ajánljuk fel.

Március 19-én, szombaton 15.00 órakor Kalász foglalkozás – anyák napi szereposztás és közös részvétel az emlékhely megáldáson.

A csíksomlyói pünkösdi búcsúra Arnold atya zarándoklatot hirdet.

NYÁRI TÁBOROK

Zarándoktábor – Idén július végén (21-27.) ismét Tihany – Bakonybél – Pannonhalma útvonalon zarándoktábor lesz.

A 7-12. évfolyamosok jelentkezését várjuk március 31-ig! Jelentkezési lap.

Szentjánosbogár tábor lesz Pannonhalmán 2022 június 26-tól július 1-ig.

A szervezők, Hódsági-Molnár Zsófi és Janó szállásadó családokat keresnek, akik befogadnák az ország különböző pontjairól érkező gyerekeket, valamint pannonhalmi gyerekek jelentkezését is várják.

KÖSZÖNET / KÉRÉS:

Az ukrajnai háború áldozatainak megsegítésére összegyűlt minden eddigi adományért köszönetet mondunk! Az adománygyűjtés folytatódik a Pannonhalmi Főapátság -Területi Apátság Egyházmegyei Karitász szervezetével összefogva. A főapátságnál és a plébánián, a sekrestyében is leadhatók az adományok. Számlaszámok, HÍD Kárpátaljáért információ.