Évközi 5. Vasárnap

A 9:30-as diákmisén gyertyaszentelés és Balázsáldás is lesz.

Február 11-én, pénteken a Betegek világnapja. Szűz Mária lourdes-i megjelenésének napja.

Február 13-án, jövő vasárnap a 8:00 órás és az este 18:00 órás szentmiséken a Betegek kenete szentségének kiszolgáltatása lesz.

Február 14-20. „Maradjunk együtt!” mottóval a Házasság Hete programsorozat Győrben. Bővebben a faliújságon, honlapon és a Házasság Hete – Győr facebook oldalán: facebook.com/HHeteGyor/

Február 19.-i (szombat), 19:00-kor kezdődő Ifjúsági közösségi program alkalma nyitott lesz, szeretettel várunk minden érdeklődőt a Boldogasszony Házba! Ádám atya vetített képes élménybeszámolója római útjáról, vatikáni tartózkodásáról.

Február 25. (péntek) 16:00 SZBI filmklub – Tűzszekerek c. film vetítése és beszélgetés.

Február 26. (szombat) 15:00 KALÁSZ farsang a Boldogasszony Házban.

Február 26. 18:30 Filmvetítés a Művelődési Házban! Vadlovak – Hortobágyi mese címmel. Bőbben a faliújságnál a plakáton!

Tavalyi szentelt barkát, aki szeretne felajánlani a hamvazószerdai hamuhoz, el lehet hozni, és a sekrestyében leadni.

Kérjük, adója 1%-a felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát!