Évközi 4. Vasárnap

A 9:30-as diákmisén vendégünk lesz Győri Boglárka evangélikus hittanár, lelkész. Ő fog Igét hirdetni.

Február 2-án, szerdán, 15:00 órakor + Somogyi Istvánné (szül.: Lendvai Margit) temetése.  Előtte 14:15-kor engesztelő szentmise a kistemplomban.

Február 2-án URUNK BEMUTATÁSÁnak ünnepe (Gyertyaszentelő Boldogasszony) Mindenkit szeretettel hívunk 18:00 órára közös ünneplésre az apátsági Bazilikába. Itt a kistemplomban szerdán csak a gyászmise lesz, este nem lesz szentmise. 17:35-kor a Főtérről igény esetén kisbuszt indítunk az Apátságba. Aki szeretne fuvart kérni, jelezze a faliújságnál kitett lapon legkésőbb hétfő estig (01.31.)!

Február 3. csütörtök Szent Balázs püspök ünnepe, Balázsáldást osztunk. Február 4. elsőpéntek – Beteglátogatás, kérésre.

Február 5. szombaton este és a jövő vasárnapi szentmiséken is lesz Balázsáldás.  A 9:30-as diákmisére lehet hozni gyertyát szentelésre.

Kérjük, adója 1%-a felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát!