Urunk megkeresztelkedése

A mostani és a következő hétvégék minden felnőtt miséjén (szombat esténként, ill. vasárnap reggel és este) a 8 részes, 8 perces kis videót vetítjük az evangélium után, amelyek mélyen feltárják a szentmise részei misztériumait.

A téli szünet után folytatódik hetente szombatonként este 7 órától fél 9-ig a fiatalok ifjúsági közösségi programja Ákos atyával a Boldogasszony Házban.

Január 10-én, hétfőn 11 órakor +Nagy Józsefné szül.: Nyári Margit hamvasztás utáni búcsúztatása a temetőben. 12 órakor engesztelő szentmise a templomban.

Január 11-én, kedd este fél 7-kor, a szentmise után a másik Bibliaórás csoport alkalma lesz. Ezek a hónap 2. és 4. keddjen vannak a Boldogasszony Házban!

Jegyesképzés:

Januárban közös jegyesképzés indul, ezért kérjük, hogy aki 2022-ben esküvőre készül, ill. aki a családjában, vagy ismerősei között hall jövőre házasságra készülő fiatalokról, azoknak szóljon, hogy január 10-ig jelentkezzenek Ákos atyánál!

Korábbi tapasztalatok alapján kérjük a jelentkezést határidőre, mert nem tudjuk úgy vállalni az esketést, ha nincs előtte több hónap felkészülési idő!

Január 21-én, pénteken 18:30-kor a Magyar Passió c. magyar történelmi film vetítése a Kazinczy Ferenc Művelődési Házban. Meghívott vendégek: Várszegi Asztrik emeritus főapát és Eperjes Károly a film rendezője, főszereplője. Kritika itt.

A kisgyermekes szülőknek szeretettel kínáljuk lehetőségként a fűtött sekrestyét, ha szükségesnek látják és szeretnének a mocorgó kicsiknek mozgásteret adni. Játszószőnyeg is van, így a szülőknek a szentmisére is könnyebb figyelni.

A Pannonhalmi Karitász köszönete