Karácsony utáni 2.vasárnap

A hétköznapi szentmisék a szokott rendben, este 18:00-kor kezdődnek.

Szent Mónika imaóra hétfő délelőttönként 10 órakor a templomban.

Szeretettel várunk mindenkit, édesanyákat, nagymamákat, imádkozzunk együtt gyermekeinkért, családjainkért!

Hétfő esténként igeliturgia, majd azt követően ima egyházközségünkért,

csütörtökönként pedig a szentmisét követően szentségimádás.

Vasárnaponként a szentmisék továbbra is 8:00-kor, 9:30-kor és este 18:00-kor.

A következő hétvégék minden felnőtt miséjén (szombat esténként, ill. vasárnap reggel és este) a 8 részes, 8 perces kis videót vetítjük az evangélium után, amelyek mélyen feltárják a szentmise részei misztériumait.

Január 6-án, csütörtökön, Urunk megjelenése, Vízkereszt ünnepe.

Csak este 18:00 órakor lesz szentmise és víz szentelés.

Szentelt vizet lehet hazavinni.

Január 7. elsőpéntek, beteglátogatás.

Január 7-én pénteken délután és január 8-án, szombaton délelőtt (a 2017-ben indult kezdeményezés folytatásaként) ismét lesz Háromkirályjárás Pannonhalmán - HÁZSZENTELÉSSEL egybekötve.

Jelentkezni a hirdetőtáblánál a jelentkezési lapon, vagy Szücs Marikánál messenger üzenetben legkésőbb január 3. hétfő estig.

Jegyesképzés:

Januárban közös jegyesképzés indul, ezért kérjük, hogy aki 2022-ben esküvőre készül, ill. aki a családjában, vagy ismerősei között hall jövőre házasságra készülő fiatalokról, azoknak szóljon, hogy január 10-ig jelentkezzenek Ákos atyánál!

Korábbi tapasztalatok alapján kérjük a jelentkezést határidőre, mert nem tudjuk úgy vállalni az esketést, ha nincs előtte több hónap felkészülési idő!