Szent Család vasárnapja

A 9:30-as diákmisén a családok megáldása lesz.

13:30 és 15:30 órától Karácsonyi Főapátsági Orgonahangverseny a Bazilikában.

MISEREND

dec. 27. hétfő: 18:00 Igeliturgia

dec. 28. keddtől a szentmisék szokásos módon 18:00 órától vannak.

dec. 31 péntek: Szilveszter, 18:00: Hálaadás

jan. 1 szombat: Újév, miserend: 8:00; 18:00

Házszenteléssel egybekötött kántálásra lehet jelentkezni január 7-én, pénteken délután vagy január 8-án, szombaton délelőtt. Feliratkozni a templomi hirdetőtáblánál lehet.

Jegyesképzés:

Januárban közös jegyesképzés indul, ezért kérjük, hogy aki 2022-ben esküvőre készül, ill. aki a családban, vagy ismerősei között hall jövőre házasságra készülő fiatalokról, azoknak szóljon, hogy január 10-ig jelentkezzenek Ákos atyánál!

Korábbi tapasztalatok alapján kérjük a jelentkezést határidőre, mert nem tudjuk úgy vállalni az esketést, ha nincs előtte több hónap felkészülési idő!

A múlt szombati Városi Karácsony programon a Karitász „Egymillió csillag a szegényekért” szolidaritási figyelemfelhívó akciójára 54.000, - Ft adomány gyűlt össze, melyet a Karitász jótékony céljaira fordítunk. Köszönjük szépen minden adományozónak!

A Gyertyaláng Kisegyüttes ezúton szeretné megköszönni, hogy olyan sokan részt vettetek a karácsonyváró koncertjén!
Hálásan köszönjük a pénzadományokat, melynek összege 543.500, - Ft, amit Bence nagybátyjának és nagynénjének a koncert után átadtunk. A család nagyon hálás minden segítségért, és köszönik az együttérzést, az imákat!

Áldott, békés Szent Karácsonyt kívánunk!