Hétfőn, november 1-én, Mindenszentek főünnepe, szentmise lesz este 18:00-kor.

November 2-án Halottak napja. A temetőben 9:00 órakor szentmise halottainkért és az új sírok megáldása. Este 18:00 órakor szentmise a templomban.

16:00-kor a Tóthegyi kútmelletti kereszt megáldása és halottak napi megemlékezés, közös imádság. Szeretettel várjuk a tóthegyieket és minden kedves pannonhalmi hívőt!

November 5-én elsőpéntek beteglátogatás kérésre.

November 6-án, szombaton 15:00-kor KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. Márton napra készülődés lesz + szereposztás a Pásztorjátékra.

November 11-én, Szent Márton napja. A szervezők készülnek a hagyományos lampionos zarándokút megtartására. 16:30 Gyülekező a Szent Márton szobornál. 16:45 Rövid megemlékezés, majd indulás a Várhoz.

November 13-án 11:00 órakor Énekelj az Úrnak! Ifjúsági találkozó és könyvbemutató az Apátságban.

Ifjúsági közösségeket, katolikus ifjúsági zenekarokat, plébániai közösségeket és az Énekelj az Úrnak! kötet szerzőit hívják és várják találkozásra, közös éneklésre és imádságra.

A zenészek, hozzanak magukkal egy gitárt! Lesznek tanúságtételek, dicsőítés és flashmob.

Regisztráció és bővebb információ: https://pannonhalmifoapatsag.hu/ifjusagi-talalkozo-2021/

Áldoztatási engedélyt és megbízatást adott Cirill főapát úr, Hunyady István és Simon Gábor egyházközségi képviselőtestületi tagoknak. Azokra az esetekre, amikor a szentmisét bemutató áldozópapnak szüksége van rá és megkéri őket e szolgálat végzésére.