Terménybetakarítási hálaadás

A 9:30-as diákmisén Hálaadás a Termésért. Köszönettel fogadjuk a terményadomány felajánlásokat (zöldség, gyümölcs, lekvár, szörp…), amit a Győri Szemináriumba szállítunk a kispapoknak.

Október a Szűzanya hónapja.

Októberben a szombat esti 18:00 órás misék után ünnepélyes rózsafűzér imádságot tartunk.

Októberi vasárnapokon a 8:00 órás szentmise után rózsafűzér imádságra marasztaljuk a testvéreket: a tizedek között egy-egy énekkel mélyítjük el a titkokat. A korábbi diákmisék előtt mondott rózsafüzér megújításaként tesszük át kicsit előbbre időben. Jó lenne, ha kis imádkozó közösség alakulna ki vasárnaponként, így a rózsafűzér hónapja kezdetével.

Szívesen vesszük a kedves hívek miseszándékait akár vasárnapi, akár hétköznapi szentmisékre is! Bátran jelezzék, ha mondatnának szentmisét saját vagy családtagjaik, barátaik részére - évfordulók (házassági, születésnap, névnap…), hálaadás / kérés vagy gyógyulásért, elhunytért vagy egyéb szándék kapcsán!

Október 8-án, pénteken az esti 18:00-as szentmise szándéka a Karitász önkénteseiért, az önkéntes munkáért lesz. Mindenkit szeretettel várunk, az azt követő vetítésre és beszélgetésre is a Boldogasszony Házba! Papp Miklós: A segítő tevékenység morális kérdései c. előadását vetítjük, amely az Egerben rendezett Karitász Önkéntesek Egyházmegyei Találkozóján hangzott el.

Novemberben újra indulnak a Néptánc próbák a Boldogasszony Házban!

* Óvodás korosztálynak szerdánként fél 5-fél 6

* Iskolás korosztálynak szerdánként fél 6-7

Bővebb információ: Bálint Emese (+36 20 579-1757)

APASEBEK

Önismereti elvonulás férfiaknak férfiakkal – Lelkigyakorlat Tarjánpusztán. 2021. november 19-21. Részletek itt.