A szentmisék este 18:00 órakor kezdődnek.

Jövő szombaton, szeptember 25-én 16:00 órától az Info-kuckó számítógépes tanfolyam következő alkalma a Boldogasszony Házban.

Október 2-án Nagymarosi Ifjúsági Találkozó

A járványügyi intézkedések és nagy egymásra figyelés mellett – ismét SZEMÉLYESEN! Ajándék ez – a találkozó témája pedig épp erre világít rá: „Mid van, amit nem kaptál?” (1Kor 4,7)

A Plébánia közös utazást szervez a fiataloknak, ehhez előzetes igényfelmérő jelentkezést tartunk – a faliújságnál kihelyezett lapon lehet regisztrálni.

A részvétel Védettségi igazolványhoz kötött – ezzel rendelkező 7. és 8. évfolyamosok, középiskolás diákok és hallgatók jelentkezését várjuk. Útiköltség: 3.000,-/ fő. (Amennyiben sikerül a pályázati támogatás, ez várhatóan 1.000,-Ft-ra csökken.)

(A Gyerekmarost idén nem szervezik meg.)

Karitász hírek:

Továbbra is gyűjtjük a rászorulók részére a meleg takarókat, paplanokat, plédeket. Köszönjük az eddigi felajánlásokat!