A szentmisék este 18:00 órakor kezdődnek.

Szeptember 14-én, kedden 18:30-kor, a szentmise után a másik Bibliaórás csoport is indul. Ezek a hónap 2. és 4. keddjein lesznek szintén a Boldogasszony Házban! (A hónap 1. és 3. kedd estéjén pedig szokásosan 20.00 órától.)

Általában a következő vasárnapi evangéliumot olvassuk, keressük, miként szólít meg minket mindennapi életünkre, majd imádsággal fejezzük be.

Az alkalmak nem egymásra épülnek, nyitottak, bárki becsatlakozhat akár egy alkalomra is!

Szeptember 18-án, jövő szombaton a KALÁSZ kirándulást szervez Herendre.

Karitász hírek:

A közelgő hideg időkre tekintettel rászorulók részére meleg takarókat, paplanokat, plédeket gyűjtünk. A plébánián és a sekrestyében is leadhatók a felajánlani szánt adományok. Köszönjük segítségüket!

Karitász ruhaosztás lesz, szeptember 14-én, kedden 9:00-11:00-ig a Családsegítő és Gyermekjóléti Központ udvarán (Bajcsy u 25.)

Az ebből megmaradt ruhaadományokkal illetve a hétfő-kedd délelőtt még behozott felajánlásokkal a Sulizsák program keretében a győrsági óvodát támogatjuk.