Évközi 18. vasárnap

Jövő héten, augusztus 2-6-ig, a KALÁSZ szervezésében a tavalyi évhez hasonlóan, idén is napközis tábor lesz a Boldogasszony Házban.

Augusztus 6-án, pénteken Urunk színeváltozásának főünnepe. A 19 órás szentmise keretében lesz a Kalász táborzárása.

Augusztus 12-én, csütörtökön 9:30 – 12:00-ig Karitász ruhaosztás /gyermek és felnőtt ruhák/ a Családsegítő és Gyermekjóléti Központ udvarán (Bajcsy u. 25.)

Augusztus 14-én szombaton, Nagyboldogasszony főünnepének előestéjén Virrasztás Magyarországért, Budapesten a Szent István Bazilikában. Este 8 órától vasárnap reggel 5-ig. Éjfélkor szentmise.

Minden csütörtökön este 8 órától péntek reggel 5-ig a Szent István bazilika kápolnájában kitett Oltáriszentség előtt engesztelnek hazánkért, a magyarságért; 21 órakor szentmisével. A Facebook „csütörtöki engesztelők” oldalán is be lehet kapcsolódni az eseménybe.