Szent Benedek atyánk, Európa védőszentje

Július 14-én szerdán 15:00-kor + Polgár Imre hamvasztás utáni búcsúztatása a pannonhalmi temetőben.
Engesztelő szentmise 14:15-kor a kistemplomban.

Július 15-én, csütörtökön 17:00-kor +Koller Ernőné szül. Varga Mária hamvasztás utáni búcsúztatása a pannonhalmi temetőben.

Július 31-én, szombaton az esti 19:00 órás szentmisén a Plébánosság átadás-átvétel megtartásra kerül. Főapát urat képviselve Gérecz Imre alperjel köszöni meg Pál atya eddigi pannonhalmi szolgálatát, és iktatja be augusztus 1.-vel Ákos atyát. A szentmise után mindenkit szeretettel hívunk a Boldogasszony Házba agapéra.

Augusztus 6-10. Bodajkon - HEGY Keresztény Gólyatábor. Mindazon diákoknak, akik ősztől kezdik meg felsőfokú tanulmányaikat. Bővebb infó itt.

2021.augusztus 14. szombat este 8 órától vasárnap reggel 5-ig Virrasztás Magyarországért, Budapesten a Szent István Bazilikában. Ima és engesztelő virrasztás hazánkért, a magyarság lelki megújulásáért. Éjfélkor szentmisével köszöntjük a mennybe fölvett boldogságos anyát.

Egyúttal tájékoztatnak arról, hogy immár 25 éve minden csütörtökön este 8 órától péntek reggel 5-ig a Szent István bazilika kápolnájában kitett Oltáriszentség előtt engesztelnek hazánkért, a magyarságért. 21 órakor szentmise a két legszentebb szív szándékára. A virrasztásba a Facebook „csütörtöki engesztelők” oldalán is be lehet kapcsolódni.