Vasárnap a 9:30-as diákmisén tanévzáró Te Deum minden diák részére.

Június 24-én, csütörtökön 17:30-kor Veszprémvarsányban Szentmise a koronavírus járvány áldozataiért. Akik jelentkeztek, azoknak a busz indul Pannonhalma Főtérről. A kistemplomban megszokott szentmise és szentségimádás elmarad. A Bazilikában szombat,vasárnap kivételével minden este 18.00 kor kezdődik a vesperással egybekötött szentmise.

Június 26-án, szombaton 10:30-kor a templom bástyafalnál József atya emléktábla avatás, megemlékező ünnepség. Ünnepi megemlékezést mond: Vas Gábor Pannonhalma polgármestere, Juhász-Laczik Albin OSB,  volt tanítványa: Vincze Imre. Az ünnepség után 11:00-kor szentmise József atya emlékére a plébániatemplomban.

„Segíts jól!” – Karitász – Rajz-és fotópályázat diákoknak

1-4. osztályos tanulók (csak rajzpályázat)

5-12. osztályos tanulók (rajz és/vagy fotópályázat)

Bővebb információ a Karitász oldalán: https://karitasz.hu/hirek/-segits-jol--rajz-es-fotopalyazat . A rajzpályázat pályaműveit várjuk a nyár folyamán, a plébánián vagy sekrestyében,a faliújságnál kitett Jelentkezési lappal együtt leadni.

Augusztus 6-10. Bodajkon - HEGY Keresztény Gólyatábor.  Mindazon diákoknak, akik ősztől kezdik meg felsőfokú tanulmányaikat. Bővebb információ itt.