Évközi 11. vasárnap

Június 15-én, kedden 8:15-kor és 11:30-kor tanévzáró Tedeum a Szent Benedek Iskola diákjainak

Jövő vasárnap a 9:30-as diákmisén tanévzáró Tedeum minden diák részére.

Június 30-ig lehet ingyenesen regisztrálni a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus, Forráspont és Ákos koncert rendezvényére. (Azt követően 5000,-ft belépő árat is kell fizetni.) 15 és 30 év közötti fiatalok jelentkezését várják. Rendezvény ideje: 2021. szeptember 10, péntek  19:00 – 22:30 Ifjúsági est a Papp László Sportarénában Jelentkezési lap a faliújságnál, amely leadható a sekrestyében vagy a plébánián a 6.000,-ft/fő befizetésével (különjáratú autóbusz, zarándokpóló költségeit tartalmazza).

Szentmise a koronavírus járvány áldozataiért Veszprémvarsány, 2021. 06. 24-én, csütörtökön 17:30-kor  Cirill főapát úr és az egyházmegye lelkipásztorai közös szentmisére hívják a Területi Apátság híveit, hogy hálát adjunk a gyógyulásokért és megemlékezzünk az áldozatokról. Ingyenes busz indul a Pannonhalmáról – faliújságnál regisztráció az űrlapon és bővebb információ. Jelentkezési határidő: 06.18. péntek este 20:00-ig.

Június 26-án, szombaton 10:30-kor a templom bástyafalnál József atya emléktábla avatás, megemlékező ünnepség. Ünnepi megemlékezést mond: Vas Gábor Pannonhalma polgármestere, Juhász-Laczik Albin OSB, volt tanítványa: Vincze Imre. Az ünnepség után 11:00-kor szentmise József atya emlékére a plébániatemplomban.

„Segíts jól!” – Karitász – Rajz-és fotópályázat diákoknak

1-4. osztályos tanulók (csak rajzpályázat)

5-12. osztályos tanulók (rajz és/vagy fotópályázat)

Bővebb információ a Karitász oldalán: https://karitasz.hu/hirek/-segits-jol--rajz-es-fotopalyazat

A rajzpályázat pályaműveit várjuk a nyár folyamán, a plébánián vagy sekrestyében,a faliújságnál kitett Jelentkezési lappal együtt leadni.