Krisztus szent Teste és Vére, Úrnapja

A vasárnap esti szentmise egy órával korábban, 18 órakor (!) kezdődik, utána Körmenet.

Jövő szombaton, június 12-én egyházközségi családi kirándulás Zircre vonattal. Jelentkezni még hétfő estig (06.07.) lehet! Bővebb információ a hirdetőtáblánál, honlapon, facebook elérhetőségeken.

Június 14-ig várják a 15 és 30 év közötti fiatalok jelentkezését a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus, Forráspont és Ákos koncert rendezvényére. Rendezvény ideje: 2021. szeptember 10, péntek 19:00 – 22:30 Ifjúsági est a Papp László Sportarénában. Jelentkezési lap a faliújságnál, amely leadható a sekrestyében vagy a plébánián a 6.000,-ft/fő befizetésével (különjáratú autóbusz, zarándokpóló költségeit tartalmazza). Ha egyénileg regisztrálnak a rendezvényre, június 30-ig lehet ingyenesen! Azt követően 5000,-ft belépő árat is kell fizetni. ( A csoporttal való utazás részvételi díja felett).

Szentmise a koronavírus járvány áldozataiért

Veszprémvarsány, 2021. 06. 24-én, csütörtökön 17:30-kor Cirill főapát úr és az egyházmegye lelkipásztorai közös szentmisére hívják a Területi Apátság híveit, hogy hálát adjunk a gyógyulásokért és megemlékezzünk az áldozatokról. Ingyenes busz indul a Pannonhalmáról – faliújságnál regisztráció az űrlapon és bővebb információ. Jelentkezési határidő: 06.18. este 20:00-ig.

„Segíts jól!” – Karitász – Rajz-és fotópályázat diákoknak

1-4. osztályos tanulók (csak rajzpályázat)

5-12. osztályos tanulók (rajz és/vagy fotópályázat)

Bővebb információ a Karitász oldalán: https://karitasz.hu/hirek/-segits-jol--rajz-es-fotopalyazat

A rajzpályázat pályaműveit várjuk a nyár folyamán, a plébánián vagy sekrestyében, a faliújságnál kitett Jelentkezési lappal együtt leadni.