Szentháromság vasárnapja

A 3. évfolyamosok elsőáldozási szentmiséje vasárnap 11:00 órakor és 13:00 órakor.

Május 31. hétfőig lehet jelentkezni Ministránstalálkozóra – amely szeptember 12-én, a NEK záró szentmiséjére lesz megszervezve. A részvétel számukra ingyenes. Jelentkezési lap - hirdetőtáblánál, vagy a honlapon. A lap tetejére írják fel: Ministráns.

Leadni a sekrestyében vagy a plébánián lehet.

Június 4-én, pénteken 13:00 órakor +Valiczkó Ernő hamvasztás utáni temetése a pannonhalmi temetőben. Engesztelő szentmise nem lesz. Az esti szentmisén imádkozunk érte.

Jövő szombaton, június 5-én a NEK előkészületeként ismét szentségimádás világszerte. Templomunkban 17:00 – 19:00-ig. Csatlakozás, regisztráció: a corpusdomini.iec2020.hu oldalon!

Jövő vasárnap Úrnapja. Az esti szentmise egy órával korábban, 18 órakor (!) kezdődik, utána Körmenet. Kérjük a híveket, aki tud virágszirmokat (rövid száron, színek szerint) gyűjtsön az Úrnapi körmenethez! Sekrestyében / Plébánián le lehet adni. Nagyobb mennyiségért házhoz is elmegyünk, jelezzék!

Június 12-én (szombat) egyházközségi családi kirándulás Zircre vonattal. Zircen az Apátság megtekintése, templomi kb. félórás vezetéssel. Arborétum bejárása szakvezetéssel. Ebéd, piknik, batyuból ill. egyénileg. Játszóterezés, cukrászda, szabad program. Indulás: 8:38-kor, várható hazaérkezés:17:15-kor Pannonhalmára. A vonatos utazás és a belépők plébániai keretből a regisztráltak részére! A résztvevő kisgyermekesek között kisorsolunk egy fémvázas hátihordozót! Jelentkezési lap, bővebb infó a faliújságnál, illetve a Pannonhalmi Gyümölcsoltó Boldogasszony Plébánia facebook oldalán https://www.facebook.com/ph.gyumolcsolto.boldogasszony.plebania ! Mindenkit szeretettel hívunk és várunk, egyénileg és családosan is! Jelentkezési lap