Pünkösd, a Szentlélek kiáradása

Pünkösdvasárnap 11:30-kor Bérmálási szentmise 9 fő fiatal bérmálkozó részvételével.

Pünkösdhétfőn ünnepi szentmise 9:30-kor. (Este nem lesz Igeliturgia.)

Május 27-én, csütörtökön 15:00 órakor +Lakatos Imre hamvasztás utáni búcsúztatása a pannonhalmi temető ravatalozójában. Temetés nem lesz. Előtte engesztelő szentmise 14:15 órakor a kistemplomban.

Május 29-én, jövő szombaton Csatkai gyalogos zarándoklat. Bővebb információ, jelentkezés (május 23. Pünkösdvasárnap estig!) a hirdetőtáblánál.

Jövő szombaton az esti szentmise után ünnepélyes Lorettói litána. A Boldogasszony Kápolnában jövő hét szombat- és vasárnapon 18:00 órakor idén utolsó alkalommal lesz májusi litánia.

Május 30-án, jövő héten, a Szentháromság vasárnapján a 3. évfolyamosok elsőáldozási szentmiséje 11:00 órakor és 13:00 órakor.

Május 31-ig lehet jelentkezni Ministránstalálkozóra – amely szeptember 12-én, a NEK záró szentmiséjére lesz megszervezve. A részvétel számukra ingyenes. Jelentkezési lap ugyanaz - „NEK zárómisére Ferenc pápával” . A lap tetejére kérjük írják fel: Ministráns. Leadni a sekrestyében vagy a plébánián lehet.

2 hét múlva, június 5-én (Úrnapja szombatján) a NEK előkészületeként ismét szentségimádás világszerte. Templomunkban 17:00 – 19:00-ig.

Csatlakozás, regisztráció: a corpusdomini.iec2020.hu oldalon!

Párkapcsolati kultúra és demográfia c. nagyrészt online konferencia és könyvbemutató 2021. május 27-29. (csütörtök-szombat) Bővebb infó, részletes program a faliújságon, honlapon.

Június 12-én egyházközségi családi kirándulás a Bakonyba vonattal. Részletek, jelentkezés jövő héten!