Urunk mennybemenetele

Az esti szentmise után kb. 19:45-től az Öröm Útját imádkozzuk – az idei évben utolsó alkalommal.

Május a Szűzanya hónapja. A szombat esti szentmisék után ünnepélyes Lorettói litániát mondunk. A Boldogasszony Kápolnában májusban szombat- és vasárnaponként este 18:00 órakor litánia.

Május 20-án, csütörtökön 9:00 – 12:00-ig Karitász ruhaosztás /gyermek és felnőtt ruhák/ a Családsegítő és Gyermekjóléti Központ udvarán (Bajcsy u. 25.)

Május 20-án, csütörtökön 15:00 órakor +Tanács Mihályné szül. Porcz Irén hamvasztás utáni búcsúztatása a pannonhalmi temetőben. Engesztelő gyászmise nem lesz. Az esti szentmisén imádkozunk érte.

Május 20-ig kérik a jelentkezéseket az egyházmegyei közös, buszos utazással szerveződő szeptemberi 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus (NEK) záró szentmiséjére. Regisztráció a jelentkezési lap kitöltésével és a részvételi díj, 6000,- befizetésével.  Bővebb infó a faliújságnál, ill. a 4plebania.hu/nek oldalon.

Jövő héten, május 23-án Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának ünnepe. Szentmisék a szokásos módon: 8:00-kor, 9:30-kor, este 19:00-kor; 11:30-kor Bérmálási szentmise 9 fő fiatal bérmálkozó részvételével.

Pünkösdhétfőn ünnepi szentmise 9:30-kor. /Este nem lesz Igeliturgia./

2 hét múlva, május 29-én, szombaton Csatkai gyalogos zarándoklat. Bővebb információ, jelentkezés (május 23. Pünkösdvasárnap estig!) a hirdetőtáblánál. Térkép itt.

2 hét múlva, május 30-án, Szentháromság vasárnapján a 3. évfolyamosok elsőáldozási szentmiséje 11:00 órakor és 13:00 órakor.

Kérjük adója 1%-nak felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett tevékenységét!