Húsvét 6. vasárnapja

Az esti szentmise után kb. 19:45-től egyházközségünk asszonyai- édesanyái fogják imádkozni az Öröm útját.

Május a Szűzanya hónapja. A szombat esti szentmisék után ünnepélyes Lorettói litániát mondunk. A Boldogasszony Kápolnában májusban szombat- és vasárnaponként este 18:00 órakor litánia.

Május 10-én, hétfőn 15:00 órakor +Szaló Istvánné szül. Vörös Rozália hamvasztás utáni búcsúztatása a pannonhalmi temetőben. Este 19:00 órakor gyászmise lesz érte.

2 hét múlva, május 23-án Pünkösdvasárnap. 11:30-kor Bérmálási szentmise 9 fő fiatal bérmálkozó részvételével.

A szeptemberi 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus (NEK) záró szentmiséjére Jelentkezés és regisztráció május 20-ig (!): jelentkezési lap kitöltésével és a részvételi díj, 6000,- befizetésével. Jelentkezési lapok, bővebb infó a faliújságnál, ill. a 4plebania.hu/nek oldalon.

Kérjük adója 1%-nak felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett tevékenységét!